Regeneracja dłoni i włosów

49zł zamiast 75zł

Nic tak nie poprawi wyglądu Twojej fryzury jak dogłębne odżywienie włosów i skóry głowy. A z dzisiejszym voucherem w Studio Enzo czeka Cię właśnie regeneracja-SPA dla włosów i dla dłoni za jedyne 39 zł. Rozdwojone końcówki, wysuszone i łamliwe włosy... to wszystko będzie historią! Proponowana Ci usługa to pakiet regeneracyjny składający się z maski i minerałów które pobudzą twoje włosy do życia. Zdrowe, miłe w dotyku włosy, zabezpieczone przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych własnie tego potrzebujesz.

Warto dopisać jeszcze parę słów o saunie firmy Wella. Jej zastosowanie odżywi włosy, podziała odbudowująco, utrwali i przyspieszy zabieg regeneracji włosów. Sauna użyta do zabiegu pielęgnacyjnego pomaga w pozbyciu się problemu przetłuszczających się włosów oraz łupieżu.

 

Zafunduj więc swoim włosom prawdziwe SPA i przyjdź do Studio Enzo, gdzie profesjonalnie zatroszczysz się o fryzurę. Zadbają o nią doświadczeni styliści w miłej relaksującej atmosferze.

Zabiegi parafinowe na dłonie polecane są dzisiaj głównie osobom, których skóra rąk jest zbyt sucha, jako że celem zabiegu jest jej odmłodzenie oraz nawilżenie. Peeling przed zabiegiem właściwym oraz maseczka odżywcza intensyfikują efekty działania parafiny.

Dobroczynne cząsteczki wnikają w naskórek i płytkę paznokciową, przynosząc ulgę suchej skórze oraz zabezpieczając ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Kolejną zaletą zabiegów parafinowych jest to, że – z uwagi na temperaturę preparatu – działają one także relaksująco i odprężająco.

{chronoforms}promo{/chronoforms}